Inquire Now

Alumnae

Who’s coming back?

Laura Richards ’60 SPH

Pamela Brewster Bensen ’64 SPH

Kiki Black ’66 MAB, Gana Browning ’66 MAB, Anne Farmer Meservey ’66 MAB, Jo Shields ’66 MAB

Catharine Cain ’67 MAB, Carolyn Davis Cozart ’67 MAB, Jody Gebhardt ’67 MAB, Mona Malkin Heck ’67 MAB, Judith Lilleston ’67, MAB, Pamela Rook Martin ’67 MAB

Susie Hine ’67 SPH, Helen Shaskan ’67 SPH

Sally Barker ’68MAB, Peggy McElhone Broskie ’68 MAB, Vicki Chesterley ’68 MAB, Betsy Huston ’68MAB, Karen Schragger Kline ’68 MAB, Peg Fogarty McNeil ’68 MAB, Lisa Shackelford Moody ’68 MAB, Barbara Baran Nittolo ’68 MAB, Jane Osgood ’68 MAB, Mary Lee Prescott-Griffin ’68 MAB, Joyce Cornish Suter ’68 MAB, Suzanne Scull Trzcienski ’68MAB, Amy Nolan Woodruff ’68MAB

Diane Baxter ’68 SPH, Ellen Harris Byrne ’68 SPH, Mary Cobb ’68 SPH, Kay Dalton Dixon ’68 SPH, Sharon Lewis Gaffey ’68 SPH, Ellie Gauntlett Wickes ’68 SPH, Kathy Frick Wold ’68 SPH, Martha Price Young ’68 SPH

Kristin Frost ’69, Barbara Mayo Llewellyn ’69,Mary Maloney ’69, Nancy Davis O’Leary ’69,Sally Richardson Roberts ’69, Ginger Nielsen Robitaille ’69, Sue E. Rothery ’69, Sandy Wettingfield ’69

Denise Bruner ’70, Anne Quantrell Dennen ’70, “Weezie” Lane Nichols ’70, Kathy Seyffer Opdycke ’70

Melissa Leach Dickson ’72, Margaret “Gigi” Altmiller McIntosh ’72 , Charlotte Lewis-Hankus ’72

Vicki Zialcita Strousse ’74

Lynn Schultz Kehoe ’77, Kat Whitney ’77

Mina Payne Affauser ’78, Shayna Appel ’78, Charlene Antonio Currie ’78, Mindy Merriam ’78

Rachel Hobbie ’82

Allison Smith Annand ’83, Sarah Redeker Bompastore ’83, Kathleen Tuck Fontaine ’83, Courtney Longaker ’83, Carrie Mitchum ’83, June Coolidge Scott ’83, Jodi Sojka Villani ’83

Libby Cowperthwaite Schmittdiel ’84, Michelle Savage Brynda ’84

Suze Stutzman Genereux ’85, Betsy Lunt Tetrault ’85

Elizabeth (ET) Tichenor ’86

Amy Patt ’87

Lena Garcia Chandler ’88, Christine Claffey ’88, Jen Gibbens-Giordano ’88, Sam Hood ’88, Darlynn Christie Killman ’88, Jennifer Bete Moser ’88, Deborah Titterton Narraway ’88, Anne O’Connor ’88, Hillary Potter ’88, Maureen “Mo” Walsh ’88, Kelsa Zereski ’88

Allison Porter ’89, Becky Warshow ’89

Tamar Cooke Luck ’90

Brooke Harris ’91

Heatherle Clingerman ’93, Cristina Rubinaccio Freda ’93, Dena Hodges Kopsic ’93

Melissa McKallagat Shorey ’96

Sara Brown Gibbons ’98, Melissa Hemming McWeeny ’98, Megan O’Brien ’98, Anna Carnall Radford ’98

Joyhdae Albert ’01

Laura Lavallee Noel ’04

Hayley Descavich ‘08, Sam Sattin Torres ’08

Icey Wang ’12

Kate Strousse ’13

Allie Marchand ’14